Titles you rated
Chaser Game WRated ★ 4.0
Yuri or anotherRated ★ 3.0
The Public EnemyRated ★ 3.0
Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 4.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
- Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
Kotaro Lives Alone Season 2Rated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5- In the Next Life I Will Be Serious SPRated ★ 3.5
In the Next Life I Will Be Serious Season 2Rated ★ 3.0
In the Next Life I Will Be SeriousRated ★ 3.0
Hot MomRated ★ 3.0
One Room AngelRated ★ 3.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.0