Movies
Ratings
229
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.0
Death on the NileRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 1.5
Doctor Who: Wild Blue YonderRated ★ 4.0- Doctor Who: The Star BeastRated ★ 4.0