Movies
Ratings
62
SphereRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0