Series
Ratings
95
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 5.0
Wild RomanceRated ★ 3.0