Titles you rated
LoganRated ★ 4.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0