Series
Ratings
49
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Modern FarmerRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 5.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5