Titles you rated
High KickRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
We Got Married Season 3Rated ★ 0.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5- The Dramatization Has Already BegunRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 0.5
Go Back CoupleRated ★ 1.5- We Got Married Season 2Rated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 1.5
Where Stars LandRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5