Series
Ratings
28
Another Miss OhRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
TomatoRated ★ 5.0
BeginnerRated ★ 5.0
Lunch QueenRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- LA ArirangRated ★ 5.0
- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5