Series
Ratings
330
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 4.5
UntamedRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0