Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
G.I. JaneRated ★ 3.0
SolarisRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
Star Trek: First ContactRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0