Series
Ratings
141
Study GroupRated ★ 1.5
My Dearest NemesisRated ★ 2.0
Melo MovieRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- 한도쿠Rated ★ 2.5
- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
GOING SEVENTEEN 2023Rated ★ 3.0
GOING SEVENTEEN 2022Rated ★ 4.5
GOING SEVENTEEN 2021Rated ★ 4.5
GOING SEVENTEEN 2019Rated ★ 4.0
GOING SEVENTEEN 2017Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.5
School-Live!Rated ★ 3.0