Movies
Ratings
117
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Time Still Turns the PagesRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
The History BoysRated ★ 3.0
Freud's Last SessionRated ★ 3.0
The Boys in the BandRated ★ 3.0
The WondersRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 3.5