Movies
Ratings
393
The World of LoveRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
NovocaineRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HereRated ★ 3.5
Love at First SightRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0