Series
Ratings
42
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
BeckhamRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Project Runway Season 19Rated ★ 4.0
Project Runway Season 18Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
VersaillesRated ★ 4.0
VersaillesRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
A Very English ScandalRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5