Movies
Ratings
446
Scary MovieRated ★ 2.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
Scary Movie 5Rated ★ 3.0
UnbeatableRated ★ 1.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Camel SpidersRated ★ 1.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0