Movies
Ratings
595
KOKUHORated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
North by NorthwestRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0