Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 2.0
Ready or NotRated ★ 5.0