Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Berserk Season 2Rated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5