Titles you rated
Let's EatRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Akame ga Kill!Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 1.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5