Movies
Ratings
741
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Tinker BellRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 3.0
A Ghost StoryRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5