Movies
Ratings
223
Trees of PeaceRated ★ 2.0
The Lost ChildrenRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
A Whisker AwayRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5