Series
Ratings
44
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Street Food: Latin AmericaRated ★ 4.5
You Are My SpringRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
AmanzaRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 5.0