Movies
Ratings
208
Batman Ninja vs. Yakuza LeagueRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Promising Young WomanRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.0
North by NorthwestRated ★ 3.0
Batman: The Killing JokeRated ★ 1.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
DC League of Super-PetsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
The Flowers of WarRated ★ 2.5
TenetRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Swing TimeRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0