Movies
Ratings
830
BugoniaRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Turtle's HeadRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 2.0
Three Identical StrangersRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 2.5
The First OmenRated ★ 2.0
The AmateurRated ★ 1.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Far From the TreeRated ★ 4.0
BURN·ERated ★ 3.5