Series
Ratings
419
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
MarinesRated ★ 3.0
BootsRated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- 신인감독 김연경Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.5
The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Season 1Rated ★ 4.0
RugratsRated ★ 2.5
Street Woman FighterRated ★ 3.0
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
World Theme TravelRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0