Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 2.0
Don't Breathe 2Rated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
MantisRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Big DealRated ★ 2.5
The Shadow's EdgeRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The King of KingsRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.0
RealRated ★ 0.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 1.5