Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 5.0
Barbarians Season 2Rated ★ 3.5
Barbarians Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
AemaRated ★ 2.5
Katrina: Come Hell and High WaterRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Keep BreathingRated ★ 1.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
Day And NightRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 1.0