Titles you rated
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.0
Angel Beats!Rated ★ 2.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
Eternal LoveRated ★ 3.5
Lighter and PrincessRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Kakegurui TwinRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Temptation IslandRated ★ 2.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0