Movies
Ratings
109
The Shadow's EdgeRated ★ 5.0
Just For Meeting YouRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
FreshRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 5.0
FlowRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Big Fish & BegoniaRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.5