Titles you rated
- 협반 ~남자의 밥~Rated ★ 3.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0