Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Doctor Who: Planet of the DeadRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 5.0- The Get DownRated ★ 4.5
We Are Who We AreRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0