Movies
Ratings
71
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0