Movies
Ratings
66
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Love AffairRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 1.0
The IntouchablesRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 1.0
Running TurtleRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0