Titles you rated
Lethal WeaponRated ★ 5.0
BrazilRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Secret WindowRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Count of Monte CristoRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Smokin' AcesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Towering InfernoRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0