Movies
Ratings
321
New in TownRated ★ 3.0
Miss Gold DiggerRated ★ 3.0- HeartbreakersRated ★ 3.0
No ReservationsRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Crazy First LoveRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0