Titles you rated
Panic RoomRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
Cape FearRated ★ 4.0
The FacultyRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.0
StargateRated ★ 5.0- Rumble in the BronxRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0
TwinsRated ★ 4.0
John QRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0