Series
Ratings
42
As You Stood ByRated ★ 3.0
WaywardRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Cunk on EarthRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0