Movies
Ratings
220
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Truth or DareRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
VeteranRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0