Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Dark MatterRated ★ 4.5
From Season 2Rated ★ 3.5
From Season 1Rated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
The OARated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 0.5- DoubtRated ★ 3.5
NANARated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5