Movies
Ratings
328
Into the WildRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 2.0
American HustleRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 4.0
What We Did on Our HolidayRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
DemolitionRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
John QRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
YouthRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 0.5
PietaRated ★ 3.5