Titles you rated
Step Up 3DRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0