Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
InsiderRated ★ 1.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
A Model FamilyRated ★ 1.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.5
Singles' InfernoRated ★ 4.0