Titles you rated
OldboyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0