Titles you rated
The Silent SeaRated ★ 3.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 1.0
The MandalorianRated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 4.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 3.5
UltramanRated ★ 2.5- KARASRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5