Movies
Ratings
82
Love, RosieRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 1.0
The HolidayRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 0.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0