Movies
Ratings
819
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
TolkienRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.5
Instant FamilyRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 2.5
Pain HustlersRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5