Movies
Ratings
319
Mickey 17Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
The King's LettersRated ★ 0.5- The most beautiful retrogradeRated ★ 0.5