Titles you rated
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Inseparable BrosRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 2.5
The Book of FishRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0