Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Love ClassRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
His Man Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0