Titles you rated
The KillerRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
The Pod GenerationRated ★ 2.5
The RockRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Blood-C The Last DarkRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
Two Maladroits in Life: A Love StoryRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5